Haberler

Alt taraftaki kategorilerden geçmişte ve şimdi yaptığımız haberleri görebilirsiniz


RESTORAN PROGRAMI KULLANMANIN AVANTAJLARI NELERDİR?Birçok işletme işlerini daha düzenli hâle getirmek, hizmet kalitesini, müşteri memnuniyetini ve kârlılığını artırmak için restoran programı kullanmayı tercih ediyor.

E-FATURANIN AVANTAJLARI NELERDİR?Daha önceki yazılarımızda belirttiğimiz gibi “Gelir İdaresi Başkanlığı’nın (GİB) yayımladığı tebliğlere göre; cirosu 10 milyon TL’yi geçenlerin 1 Ocak 2020 tarihinden itibaren, 5 milyon TL’yi geçenlerinse 1 Temmuz 2020 tarihinden itibaren elektronik

DİA Otel Yönetimi Çözümü ile İşletmenizin Verimliliğini Artırın !DİA Otel Yönetimi Çözümü ile İşletmenizin Verimliliğini Artırın!

Mobil Yönetim SistemiDİA Mobil, Sıcak Satış, Soğuk Satış, Depo Sayımı, Yönetimsel İşlevler gibi faaliyetlerin endüstriyel el terminalleri, akıllı telefonlar ve tabletler üzerinden kolaylıkla yapılabilmesine olanak sağlayan, işletmeye mobil özgürlük kazandıran bir çözümdü

Yılın İnovatif Yazılım Markası” Ödülü Sahibini Buldu!Önemli projelere imza atan ve sektörel gelişime katkı sunanların ödüllendirildiği Türkiye İnovasyon ve Başarı Ödülleri sahiplerini buldu. DİA Yazılım, “Yılın İnovatif Yazılım Markası Ödülü”nü aldı.

Yeni uygulamamız E-Muhasebe Fişi kullanıma hazır!Yeni uygulamamız E-Muhasebe Fişi kullanıma hazır! Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçebilirsiniz!

Bilgisayar toplarken dikkat edilmesi gerekenlerBilgisayar Toplarken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Müşteri Yorumları

Müşterilerimizin İkonix Yazılım Hakkında Yaptıkları Yorumlar